Фестиваль звонарського мистецтва «Дніпровський дзвін » м. Дніпропетровськ
Всеукраїнський фестиваль звонарського мистецтва «Дніпровський дзвін» відбувається з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви, митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея щороку в м. Дніпропетровськ Дніпропетровської області на Монастирському острові Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка біля Свято-Миколаївського храму.

Засновником фестивалю „Дніпровський дзвін” є Дніпропетровське єпархіальне управління Української Православної Церкви в особі автора проекту - настоятеля Свято-Миколаївського храму на Монастирському острові архімандрита Мефодія (Кривошеєва Михайла Володимировича).
Фестиваль проводиться Дніпропетровським єпархіальним управлінням Української Православної Церкви.
Основними завданнями та метою фестивалю є:
Сприяння подальшому відродженню духовності. Залучення українського народу до скарбниці православної культури. Популяризація та розвиток звонарського мистецтва. Виявлення і підтримка талановитих молодих виконавців. Популяризація та впровадження новітніх форм звонарського мистецтва. Зростання виконавської майстерності церковних та світських виконавців церковного звону. Взаємозбагачення культурних традицій народів світу. Естетичний та духовний розвиток молодого покоління. Розвиток і зміцнення дружби та миру між державами засобами творчого спілкування. Розширення культурних, інформаційних та ділових звязків між державами. Залучення меценатів та спонсорів до підтримки православної культури. Духовна православна просвіта. (Фестиваль "Дніпровський дзвін" 2011. ФОТО)

Оргкомітет: 49027,
храм святителя Миколая на Монастирському острові,
Монастирський острів,1,
м.Дніпропетровськ
+ 38 050 1314824
+ 38 056 7897975,
+ 38 056 472378,
Kolokolfest.dp@i.ua